HYDROIZOLÁCIE

AGUASTOP - Efektívne riešenie všetkých problémov s vlhkosťou

  • Jednoduché, inovatívne a profesionálne riešenie problémov vzniknutých z prítomnosti vlhkosti v domoch a budovách.
  • Opravy netesností plochých a šikmých striech, škár, zvodov, fasád a dokonca aj škvŕn od vlhkosti v dôsledku kondenzácie v interiéroch.

Často kladené otázky

Potrebujem opraviť dieru na odkvapovej rúre. Aký výrobok na to môžem použiť?
Na tento účel vám odporúčame náš produkt Agua Stop Hydroizolačný tmel. Ide o opravný tmel vystužený vláknami na báze rozpúšťadiel, ktorý sa môže aplikovať na porézne aj neporézne povrchy. Má výbornú mechanickú odolnosť vďaka vysokému obsahu vlákien; vydrží určitý tlak vody bez ohľadu na to, či sa aplikuje z vnútornej alebo z vonkajšej strany odkvapovej rúry. Agua Stop Hydroizolačný tmel sa môže nanášať na vlhký povrch a dokonca aj pod vodou, preto dokonale upcháva komponenty vo vlhkom prostredí.
Chcem ochrániť konštrukciu z dreva a betónu, ktorá sa nachádza vo vonkajších priestoroch. Aký výrobok mám použiť?
Ak chcete utesniť konštrukciu z dreva a betónu proti vode a konštrukcia má sklon vyšší ako 3 %, môžete na ňu aplikovať valčekom 2 skrížené vrstvy nášho náteru z akrylového kaučuku Agua Stop Akrylový kaučuk s vláknami. Produkt Agua Stop Akrylový kaučuk s vláknami sa ľahko aplikuje a veľmi dobre chráni povrchy, ktoré nemusia odolávať prílišnej schodnosti alebo zjazdnosti. Agua Stop Akrylový kaučuk s vláknami nie je odolný voči stagnujúcej vode a musí sa aplikovať na úplne suchý povrch.
Mám terasu s drevenou podlahou, z ktorej kvapká. Nechcem rozbiť podlahu, preto hľadám výrobok, ktorý by ju dokázal utesniť proti vode bez modifikácie jej vzhľadu.
Môžete aplikovať produkt Agua Stop Neviditeľný v prípade, že je podlaha vašej terasy v dobrom stave, je pevná, dokonale čistá, škáry sú v dobrom stave, nie je rozbitá, nie sú na nej trhliny a má dobrú mechanickú odolnosť voči tlaku a ťahu. Pri aplikácii produktu musí byť podlaha dokonale suchá (vlhkosť nižšia ako 5 %). Agua Stop Neviditeľný je 100 % transparentný a vodotesný náter na opravu striech alebo prevenciu proti účinkom vody. Agua Stop Neviditeľný vytvára tenkú membránu, ktorá je schodná, odolná voči stagnácii vody (do 96 h) a zabraňuje bujneniu baktérií a tvorbe plesní na ošetrenom povrchu. Produkt Agua Stop Neviditeľný prepúšťa vodnú paru, je pružný a utesňuje trhliny do 0,5 mm.