Často kladené otázky

Ktorý produkt je vhodnejšie použiť pri výmene škridlíc? SellaFlex alebo Polyuretánovú penu?
Na pripevnenie škridlíc vám odporúčame použitie našej polyuretánovej peny Espumax Pripevnenie a Montáž. Espumax Pripevnenie a Montáž je pena s kontrolovanou expanziou (80 %), ktorá je homologovaná na lepenie materiálov v stavebníctve. Je špeciálne určená na pripevnenie škridlíc s maximálnou zárukou bezpečnosti. Espumax Pripevnenie a Montáž sa ľahko aplikuje po bodoch alebo prúžkoch, bez problémov odolá zmenám teploty na vašej streche a zabráni pohybu škridlíc.
Chcem namontovať polystyrénové dosky na tepelnú izoláciu stropu jednej izby (na vonkajšej strane stropu je strecha). Aký materiál mám použiť na lepenie týchto dosiek? Mal by som ich nalepiť priamo na strechu?
Na pripevnenie izolačných dosiek z expandovaného polystyrénu na strechu môžete použiť našu polyuretánovú penu (PU) Espumax Pripevnenie a Montáž. Naša pena z polyuretánu (PU) Espumax Pripevnenie a Montáž má kontrolovanú expanziu (80 %), ktorá vám pri aplikácii zaručí maximálnu bezpečnosť. Okrem toho, prchavosť hnacej látky zabezpečuje kompatibilitu produktu s penovým polystyrénom.
Mám ruky špinavé od polyuretánovej peny, čo mám robiť?
Vyčistite ich acetónom skôr, než produkt stvrdne. Neumývajte ruky vodou, pretože voda urýchľuje tvrdnutie produktu.