ŠPECIÁLNE LEPIDLÁ

Konkrétne riešenie pre každú opravu

  • Obnovujú, vypĺňajú, utesňujú a opravujú akékoľvek poškodenie na konkrétnych typoch povrchov
  • Majú špecifické vlastnosti opravovaného materiálu (drevo, kov, kaučuk atď.)
  • Po stvrdnutí sa môžu pretierať, brúsiť, leštiť alebo vŕtať
  • Odolné voči vlhkosti, vode alebo nepriaznivým poveternostným podmienkam
  • Odolné vode
  • Vypĺňajú
  • Pretierateľné
  • Brúsiteľné

Často kladené otázky

Môžem použiť OPRAVNÝ SMALT na opravu koša umývačky riadu, ktorý je trochu hrdzavý? V technických údajoch je uvedené, že vydrží teplotu 100 °C a je odolný voči čistiacim prostriedkom. Chcem sa uistiť, či sa odporúča na tento účel.
Pred uvedenou opravou je potrebné opatrným obrúsením odstrániť vrstvu hrdze, ktorá môže byť prilepená na kov koša umývačky riadu. Po odstránení hrdze môžete aplikovať Opravný smalt. Opravný smalt je vysokokvalitný smalt odolný voči vode, preto vydrží podmienky vo vnútri umývačky riadu. V každom prípade vás však musíme upozorniť, že tento produkt nemá certifikát, ktorý by z právneho hľadiska potvrdil jeho vhodnosť pre potravinárske použitie.
Na mojej kovovej vani je odlúpaný kus smaltu. Poškodené miesto začína hrdzavieť a bojím sa, že praskne. Aký výrobok môžem použiť na opravu vane?
Značka Ceys má k dispozícii 2 produkty, ktoré vám môžu pomôcť s takýmto druhom opravy. Na jednej strane, ak ide o opravu malých škrabancov a odlúpaných miest, môžete skúsiť náš Opravný smalt. Opravný smalt Ceys je vysokokvalitný smalt odolný voči teplej vode, ktorý je určený na opravu malých škrabancov, poškodení spôsobených nárazom a odlúpaných miest na porceláne, elektrospotrebičoch, keramike a kamenine umývadiel atď. Opravný smalt je k dispozícii v bielej a pergamenovej farbe. Ak potrebujete vyplniť hlbšiu trhlinu, druhou možnosťou je použiť epoxidové lepidlo Araldit Standard. Ide o dvojzložkovú epoxidovú živicu s výnimočnou priľnavosťou na tento druh povrchov, ktoré má okrem toho aj vyplňujúcu schopnosť. Produkt Araldit Standard je vysoko odolný voči nárazom, vibráciám, vlhkosti a podobne.