Značka so šesťdesiatročnou tradíciou


CEYS je vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore dokonalým špecialistom na trhu lepidiel, tmelov a hydroizolácií. CEYS vyrába širokú škálu lepidiel, adhezív, lepiacich pások, tmelov, silikónov a hydroizolácií, ktoré pokryjú všetky potreby, ktoré môžu vyvstať nielen pri domácom majstrovaní, ale aj pri profesionálnych prácach.

CEYS je profesionálna značka s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou v odbore lepidiel a chemických výrobkov na domáce majstrovanie a pre stavebníctvo. Od roku 1962 Ceys vyrába a predáva širokú škálu lepidiel, tmelov, silikónov, hydroizolácií… s cieľom poskytovať zákazníkovi maximálnu službu a uspokojiť všetky jeho potreby.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme špecialistami na trhu lepidiel a tesniacich materiálov. Máme vysoko profesionálny a kvalifikovaný tím s vynikajúcou technickou a obchodnou prípravou; znalosti trhu, potreby spotrebiteľov, trendy a inovácie, ktoré sa vyskytujú v rôznych odboroch: to všetko zaručuje najvyššiu úroveň kvality a inovácie na trhu.

Naša vysoká miera inovácií nám umožňuje stáť vždy v čele našich trhov a vždy ponúkať najúčinnejší, najpraktickejší, najbezpečnejší a najjednoduchší produkt, ktorý zodpovedá potrebám našich zákazníkov.

Naše výrobné centrá


Náš výrobný závod rovnako ako centrum výskumu a vývoja, ktoré sídlia v Španielsku, sú vybavené najnovšími technológiami, čo nám umožňuje dosiahnuť najvyššiu úroveň kvality a efektivity. Vynikajúce umiestnenie nášho logistického centra nám zároveň umožňuje ponúknuť rýchlu úroveň služieb, akú si dnes naši zákazníci vyžadujú.