Opýtajte sa odborníka

Tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak nemôžete nájsť odpoveď na svoju otázku, opýtajte sa nášho odborníka vo formulári nižšie.

Utesniť

Mám loď so závesným motorom a z jednotky power trim vyteká olej v dôsledku korózie. Chcem sa spýtať, či máte nejaký druh tmelu, ktorým by bolo možné utesniť tento poškodený komponent.
Na vykonanie tohto druhu opravy vám môžeme odporučiť naše znamenité tesniace lepidlo Ceys Total Tech. Produkt Total Tech je založený na modernej technológii MS, ktorá je charakteristická vynikajúcou priľnavosťou na tento typ materiálov a má aj vysokú pružnosť. Okrem toho je lepidlo Total Tech výnimočne odolné morskej vode. Pred aplikáciou produktu vám odporúčame, aby ste odstránili všetky zvyšky hrdze na opravovaných materiáloch. Vďaka tomu bude výrobok Total Tech účinkovať na pevnejší povrch.
Akým produktom môžem kvalitne pripevniť dosku z polystyrénu na vrstvu malty?
Expandovaný polystyrén je polymér, ktorý môže byť chemicky poškodený lepidlami s obsahom rozpúšťadiel. Preto vám pre váš prípad navrhujeme tesniace lepidlo Ceys Total Tech. Total Tech neobsahuje rozpúšťadlá a umožní vám zlepiť dané materiály bez ich chemického poškodenia. Total Tech je okrem toho viskózny tmel, ktorý má vyplňujúcu schopnosť, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí nerovnostiam povrchu z malty. Ceys Total Tech dosahuje maximálnu odolnosť po uplynutí 24 hodín od jeho aplikácie. Lepidlo bude účinnejšie, ak je malta v dobrom stave a nerozpadáva sa.
Aký produkt značky CEYS je najvhodnejší na utesnenie okien z vonkajšej strany obytného prívesu?
Okná obytných prívesov sú zvyčajne z metakrylátu. Preto vám na utesnenie okien z metakrylátu na obytnom prívese odporúčame naše vynikajúce tesniace lepidlo CEYS Total Tech čiernej farby. Total Tech je špeciálne tesniace lepidlo, ktoré má výbornú priľnavosť na výrobky z metakrylátu a vysokú pružnosť (predĺženie až 420 %). Lepidlo Total Tech je tiež vysoko odolné voči nepriaznivým podmienkam, akými sú nárazy, vibrácie, zmeny teploty, vlhkosť, UV žiarenie atď. Pred aplikáciou produktu vám odporúčame, aby ste pomocou špachtle odstránili zvyšky starého tesniaceho materiálu. Vďaka tomu sa zlepší jeho tesniaca schopnosť, pretože tesniace materiály sú po stuhnutí zvyčajne nepriľnavé.
Ktorý produkt je najvhodnejší na spojenie alebo zvarenie metakrylátu? Tiež potrebujem, aby bol schopný znášať určitý tlak.
Na lepenie metakrylátu vám odporúčame naše vynikajúce tesniace lepidlo CEYS Total Tech. Total Tech je priľnavý aj na polyméry s nízkou priľnavosťou, akým je metakrylát. Produkt Total Tech je tiež charakteristický tým, že má výnimočnú pružnosť (predĺženie až 420 %), čo mu umožňuje prispôsobiť sa pohybu utesňovaných materiálov. Je potrebné brať do úvahy, že Total Tech dosahuje maximálnu odolnosť po uplynutí 24 hodín od jeho aplikácie.