Opýtajte sa odborníka

Tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak nemôžete nájsť odpoveď na svoju otázku, opýtajte sa nášho odborníka vo formulári nižšie.

Opraviť

Potrebujem opraviť dieru na odkvapovej rúre. Aký výrobok na to môžem použiť?
Na tento účel vám odporúčame náš produkt Agua Stop Hydroizolačný tmel. Ide o opravný tmel vystužený vláknami na báze rozpúšťadiel, ktorý sa môže aplikovať na porézne aj neporézne povrchy. Má výbornú mechanickú odolnosť vďaka vysokému obsahu vlákien; vydrží určitý tlak vody bez ohľadu na to, či sa aplikuje z vnútornej alebo z vonkajšej strany odkvapovej rúry. Agua Stop Hydroizolačný tmel sa môže nanášať na vlhký povrch a dokonca aj pod vodou, preto dokonale upcháva komponenty vo vlhkom prostredí.
Na mojej kovovej vani je odlúpaný kus smaltu. Poškodené miesto začína hrdzavieť a bojím sa, že praskne. Aký výrobok môžem použiť na opravu vane?
Značka Ceys má k dispozícii 2 produkty, ktoré vám môžu pomôcť s takýmto druhom opravy. Na jednej strane, ak ide o opravu malých škrabancov a odlúpaných miest, môžete skúsiť náš Opravný smalt. Opravný smalt Ceys je vysokokvalitný smalt odolný voči teplej vode, ktorý je určený na opravu malých škrabancov, poškodení spôsobených nárazom a odlúpaných miest na porceláne, elektrospotrebičoch, keramike a kamenine umývadiel atď. Opravný smalt je k dispozícii v bielej a pergamenovej farbe. Ak potrebujete vyplniť hlbšiu trhlinu, druhou možnosťou je použiť epoxidové lepidlo Araldit Standard. Ide o dvojzložkovú epoxidovú živicu s výnimočnou priľnavosťou na tento druh povrchov, ktoré má okrem toho aj vyplňujúcu schopnosť. Produkt Araldit Standard je vysoko odolný voči nárazom, vibráciám, vlhkosti a podobne.
Na dne nádržky na WC je malá diera. Máte nejaký výrobok na jej opravu?
Najvhodnejší produkt na vyriešenie vášho problému je Ceys Total Tech. Ceys Total Tech je tesniace lepidlo založené na modernej technológii; môže sa aplikovať na mokrý povrch a dokonca aj pod vodou. Ceys Total Tech má vynikajúcu priľnavosť na prakticky všetky materiály a nevyžaduje aplikáciu základného náteru. Okrem toho má Ceys Total Tech vysokú pružnosť, vďaka čomu umožňuje vytvárať vodotesné spoje aj v prípade, že spájané materiály podliehajú určitému pohybu. Efekt Xpress produktu Ceys Total Tech vám zaručí vodotesný spoj okamžite po jeho aplikácii.
Snažím sa opraviť dieru na horolezeckej obuvi, ktorá je vyrobená z viacerých vrstiev peny z expandovaného polyetylénu a vonkajšia vrstva je z polyuretánu. Čo mi môžete poradiť?
V tomto prípade vám odporúčame, aby ste vyskúšali naše vynikajúce tesniace lepidlo Tri’Action. Tri’Action je tesniace lepidlo, ktoré vám zaručí pružný a nepriepustný spoj odolný voči nárazom, vibráciám a pôsobeniu vody. Okrem toho, Tri’Action neobsahuje rozpúšťadlá a preto nepoškodí materiály, z ktorých je vyrobená vaša horolezecká obuv.