Opýtajte sa odborníka

Tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak nemôžete nájsť odpoveď na svoju otázku, opýtajte sa nášho odborníka vo formulári nižšie.

Obnoviť

Môžem použiť OPRAVNÝ SMALT na opravu koša umývačky riadu, ktorý je trochu hrdzavý? V technických údajoch je uvedené, že vydrží teplotu 100 °C a je odolný voči čistiacim prostriedkom. Chcem sa uistiť, či sa odporúča na tento účel.
Pred uvedenou opravou je potrebné opatrným obrúsením odstrániť vrstvu hrdze, ktorá môže byť prilepená na kov koša umývačky riadu. Po odstránení hrdze môžete aplikovať Opravný smalt. Opravný smalt je vysokokvalitný smalt odolný voči vode, preto vydrží podmienky vo vnútri umývačky riadu. V každom prípade vás však musíme upozorniť, že tento produkt nemá certifikát, ktorý by z právneho hľadiska potvrdil jeho vhodnosť pre potravinárske použitie.
Môžem použiť Super Epoxi Kov na opravu malej diery na výfuku môjho auta? Vydrží vysokú teplotu? Môže sa tmel vznietiť v dôsledku vysokej teploty?
Náš Super Epoxi Kov je epoxidový tmel, ktorý je charakteristický vynikajúcou priľnavosťou na kovy a vysokou odolnosťou voči vysokým teplotám. Vydrží špičkovú teplotu do 150 ºC. V prípade, že sa opravované miesto výfuku nachádza v blízkosti spaľovacej komory, oprava nebude príliš efektívna (teplota v tejto zóne môže prekročiť vyššie uvedený limit). Ak naopak ide o posledný úsek výfuku, oprava môže byť úspešná.
Ktorý výrobok mám použiť na obnovu dreva?
Na tento účel môžete použiť tmel SUPER EPOXI DREVO. Ide o dvojzložkový epoxidový tmel para pripevnenie, vyplnenie, opravu a obnovu všetkých druhov dreva, aglomerátov, dosiek MDF atď. Nestráca objem a nepraská. Môže sa rezať, brúsiť, leštiť, pretierať a lakovať. K baleniu je priložený nástroj na rezanie a hladenie.