Opýtajte sa odborníka

Tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak nemôžete nájsť odpoveď na svoju otázku, opýtajte sa nášho odborníka vo formulári nižšie.

Murárske práce, Izolovať proti vode

Mám terasu s drevenou podlahou, z ktorej kvapká. Nechcem rozbiť podlahu, preto hľadám výrobok, ktorý by ju dokázal utesniť proti vode bez modifikácie jej vzhľadu.
Môžete aplikovať produkt Agua Stop Neviditeľný v prípade, že je podlaha vašej terasy v dobrom stave, je pevná, dokonale čistá, škáry sú v dobrom stave, nie je rozbitá, nie sú na nej trhliny a má dobrú mechanickú odolnosť voči tlaku a ťahu. Pri aplikácii produktu musí byť podlaha dokonale suchá (vlhkosť nižšia ako 5 %). Agua Stop Neviditeľný je 100 % transparentný a vodotesný náter na opravu striech alebo prevenciu proti účinkom vody. Agua Stop Neviditeľný vytvára tenkú membránu, ktorá je schodná, odolná voči stagnácii vody (do 96 h) a zabraňuje bujneniu baktérií a tvorbe plesní na ošetrenom povrchu. Produkt Agua Stop Neviditeľný prepúšťa vodnú paru, je pružný a utesňuje trhliny do 0,5 mm.