Opýtajte sa odborníka

Tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak nemôžete nájsť odpoveď na svoju otázku, opýtajte sa nášho odborníka vo formulári nižšie.

Iné

Chcem si vyrobiť akvárium z metakrytálu, v ktorom bude voda a rybičky. Aký výrobok by ste mi poradili?
Ak hľadáte tesniace lepidlo s dobrou priľnavosťou na metakrylát, odporúčame vám naše tesniace lepidlo Ceys Total Tech. Total Tech je znamenité tesniace lepidlo, ktoré má vynikajúcu priľnavosť na materiál, ktorý chcete použiť. Vytvára spoje odolné voči nárazom, vibráciám, vode, zmenám teploty atď. Total Tech je k dispozícii v rôznych farbách. Vo vašom prípade vám však neodporúčame transparentnú verziu produktu Total Tech. Táto verzia totiž obsahuje prísadu škodlivú pre vodný život, pretože nepriaznivo pôsobí na nitrifikačné baktérie vody.
Môže byť silikón CEYS STOP PLESNI toxický pre vodné organizmy?
Náš silikón špeciálne určený pre kúpeľne a kuchyne SellaCeys so schnutím Xpress môže byť toxický pre vodné organizmy, pretože obsahuje fungicíd zabraňujúci tvorbe plesni v škárach. V tomto prípade vám odporúčame produkt Ceys Total Tech v akejkoľvek farbe okrem transparentnej verzie (biela, hnedá, sivá alebo čierna). Toto znamenité tesniace lepidlo je neškodné pre tento druh organizmov (okrem transparentnej verzie); nevlastníme však žiadny certifikát, ktorý by to mohol potvrdiť.